Masz pytania? Skontaktuj się z nami! +48 504 709 173

O nas

Witamy!

 

Nasza firma powstała w 2005 roku. Zaczynaliśmy działalność od jednego samochodu typu Bus o masie całkowitej do 3,5 tony oraz współpracy z jednym ze światowych liderów w dziedzinie międzynarodowego transportu drogowego i lotniczego tj. firmą DHL Express. Z upływem czasu oraz zwiększającym się zapotrzebowaniem na usługi transportowe sukcesywnie rozbudowywaliśmy nasz tabor.

 

Dzisiaj dysponujemy taborem o dopuszczalnej masie całkowitej (DCM)od 3,5 tony do 40 ton. Obszar działalności firmy obejmuje Europę, a preferowane kierunki to Niemcy, Włochy, a w szczególności kraje Skandynawskie m.in. Dania oraz Szwecja. O solidności i kompetencji naszej firmy świadczy wierność klientów, którzy od początku istnienia firmy korzystają z naszych usług.

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, zapewniam kompleksową i terminową dostawę towarów. Zatrudniamy stałą załogę sprawdzonych i kompetentnych kierowców, z którymi jesteśmy w ciągłym kontakcie co umożliwia nam sprawne i szybkie rozwiązywanie ewentualnych kłopotów, nawet poza granicami kraju. Wszystkie pojazdy mają zamontowany system nawigacji satelitarnej GPS.

 

Posiadamy sprzęt umożliwiający załadunek i rozładunek towarów, co dla wielu klientów jest dużym udogodnieniem. Gwarantujemy dokładność i profesjonalizm działania, szybką i sprawną realizację zleceń, indywidualnie podejście do każdego klienta, rzetelność i niezawodność powierzonych mi zleceń. To wyjątkowe atuty naszej firmy, które możemy Państwu zagwarantować.

Copyright to USŁUGI TRANSPORTOWE ARIEL ŻURAWSKI 2020 | Design by wollszleger.com